libereckéhry.cz

Nová hra běží!!

Tak jdeme na toooooooo!

Turistické vizitky

A je to tu! Nově si můžete na městském informačním centru zakoupit naši turistickou vizitku. Neváhejte a obohaťte si svou sbírku o tento klenot!

Spuštění nové hry

Nezapomeňte, že již od zítřka až do konce října si budete moci zahrát naši zbrusu novou hru “Smrtící řádění”, a to již od 14.00! Začátek hry hledejte na MICu.

Nový partner projektu

S hrdostí vám oznamujeme, že nás v našich aktivitách nově podporuje liberecká společnost Rengl, s.r.o., provozovatel plakátovacích ploch v Liberci a dalších městech České republiky. Více informací o společnosti naleznete na www.rengl.cz

Již 1.března nová hra!

Novou hru spouštíme 1. března, těšíte se?

Nová hra v očekávání!

Přípravy na novou hru jsou v plném proudu, zůstaňte naladěni pro další informace!

libereckéhry.cz na turistické známce!

S radostí Vám oznamujeme, že i libercekéhry.cz budou mít svou turistickou známku! Právě teď jsou známky ve fázi výroby, ale již brzy si budete moci obohatit svou sbírku.

Fotky z předávání cen online!

Dnes proběhlo předávání cen našim výhercům s malou besedou, na fotky z akce se můžete podívat zde.

Výherci hry LHÁŘ.

A JE TO TADY! Zaručeně slavnostní vyhlášení výherců hry LHÁŘ je ke shlédnutí zde!

A naše gratulace míří k Vám Sojčata, Georgovi, Jano a Petře, coby výhercům. Tými Saša Kuba (1h31m) a Nikola Radin (13d 10h12m) byly vyhlášeny v podkategoriích nejrychlejší, respektivě nejpomalejší tým.

Blíží se slavnostní vyhlášení!

A poslední tými, které se zúčastní slosování výherců, jsou: Petr Jana, alarm fur cobra11. Gratulujeme a nezapoměňte sledovat naše stránky a stránky na Facebooku, již brzy proběhné závěrečné slavnostní vyhlášení výherců!


Úspěšní postupují. Jen tak dál!

Ptáte se, kdo další úspěšný postupuje dál? My Vám rádi odpovíme! Jsou to týmy: MarFan, Georgovi, Baruš+Švany, Calamity Jane, Klub mladých Svišťů, M&M.

Užší výběr!

A Máme tu další týmy, které postupují do užšího výběru: Trojlístek, Pytlouni, Jana a Petr, Zmrzlináři, Eva a Štěpán, Jeee to neee. Gratulujeme všem!

První várka postupivších je zde!

První várka postupivších je zde. Gratulace míří k těmto týmům: Motyky, DeMode, Sojčata, Elita, VAM, Příšerky, Mars, Spot, Příšerky, Kimkovi, Saša Kuba, LIBKAC

Lhář je tady!

JE TO TADY! Od 1.ledna 2014 spouštíme novou, lepší, úžasnější, zábavnější a těžší hru, kterou jsme pojmenovali LHÁŘ: milenec? soused? zahradník?
Super na téhle hře je především to, že poběží celý rok a na výherce čekají hodnotné ceny. Pro více informací navštivte náš Facebook!

Brutální vražda v Liberci!

Společně se spuštěním nových webovek jsme pro vás obnovili Brutální vraždu v Liberci, která běžela celé prázdniny. Doneslo se nám, že někteří z vás by si ji chtěli ještě zahrát!

Poběží ode dneška do konce roku! Přičemž od nového roku se můžete těšit na novou hru, na které se již pilně pracuje!
A máte se na co těšit...

V novém kabátu.

Po první úspěšné vlně dobrodružného pátrání pro Vás studenti z Liberce připravili nový kabátek pro naší hru. Dnešním dnem vrcholí přípravy spuštění nového webu! Tak co na něj říkáte? Nezapomeňte nám napsat svůj názor na Facebook a Twitter!