libereckéhry.cz

#01 Co jsou libereckéhry.cz?

Liberecké hry jsou studentský projekt, který byl vytvořen z lásky k městu Liberec. Jeho cílem je podpora cestovního ruchu pomocí neobvyklého zážitku, spojující v sobě mobilní přístroje, IT (v podobě mobilní aplikace) a řešení temného detektivního příběhu.

#02 Kde si mohu aplikaci stáhnout?

Aplikace je zdarma ke stažení v období, kdy je hra v provozu, na Google Play.

#03 Jak poznám, že je hra v provozu?

To, že hra běží, se dočtete na našich webovkách nebo na našem facebookovém profilu, které jsou spolehlivým zdrojem všech informací o naší činnosti.

#04 Proč je zapotřebí aplikace a proč nestačí pouze čtečka na mobilním zařízení?

Aplikace je nutná, abychom viděli to, jak hrajete, kolik času vám hra zabrala a tedy i to, kdo byl úspěšným detektivem a komu nakonec pošleme ceny :-)

#05 Jaké mobilní zařízení potřebuji ke hře?

K jedinečnému zážitku jako je naše hra, potřebujete telefon nebo tablet, který pracuje na operačním systému Android a má zadní kameru.

#06 Kolik lidí může hru hrát?

Hrát může počet hráčů spadající do otevřeného intervalu od jedné až do nekonečna. Česky řečeno, může Vás hrát tolik, kolik budete sami chtít a v kolika Vás bude hra nejvíce bavit. (Naše skromné doporučení jsou 2-3 hráči)

#07 Co když nemohu najít QR kód na daném místě?

V takovém případě buď jděte do Městského informačního centra, kde je náhradní sada QR kódů, nebo nám napiště na info@libereckehry.cz, či zprávu na Facebooku a my Vám pomůžeme situaci vyřešit.

#08 Kolik mi musí být , abych se mohl účastnit?

Hra není věkově omezená, ale je nutné, aby alespoň jeden člen týmu uměl číst.

#09 Proč bych měl vůbec hru hrát?

Protože je to zábava! A protože je to dobrá příležitost, jak na chvíli vypadnout od počítače, vidět Liberec v jiném světle a navíc dělat něco zajímavého a neobvyklého s Vašimi kamarády. A ještě můžete vyhrát super ceny!

#10 Co musím udělat pro to, abych vyhrál ceny?

Hrát naši hru, ale hlavně ji dohrát v nejlepším čase s nejvíce správnými odpověďmi na otázky zadávané v průběhu hry. Nejdůležitější však je správné odhalení vraha. Pokud hru nedohrajete nebo špatně identifikujete zločince, jste bohužel bez šance na výhru.

#11 Mám nápad na příběh, dotaz, připomínku, komentář, kritiku ke hře. Komu se mám ozvat?

Pokud máte cokoliv, co byste nám chtěli sdělit, neváhejte a napiště nám na info@libereckehry.cz nebo využijte Facebooku a napište nám zprávu nebo vzkaz na zeď. Jsme online 24/7 :-)